השירותים שלנו

התקנת מערכת אזעקה

לאחרונה היו מספר מקרי פריצה באזור שבו אתם גרים? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על הזמנת שירותי התקנת מערכת אזעקה. מערכת אזעקה הרבה פעמים מהווה כוח מרתיע, מה שאומר שהגנבים יחשבו פעמיים האם לפרוץ לבית הפרטי שלכם, למפעל או למקום שבו אתם מנהלים את העסק שלכם. חברת קומטק זו הכתובת הטובה ביותר להזמנת שירותי התקנה של מערכות אזעקה מכל סוג, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם מתקשרים ומתקינים מערכת כזו?

למה התקנת מערכת אזעקה מקצועית זו הבחירה הנכונה?

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים אתם יכולים לא רק לקנות את מערכת האזעקה שלכם אונליין בכוחות עצמכם, אלא גם תוכלו לנסות להתקין אותה לבד. יש אינספור סרטוני הדרכה לכל נושא ועניין, מה שמסביר מדוע קיים פיתוי לעשות את זה בכוחות עצמכם ולחסוך לא מעט על שירותי ההתקנה. עם זאת, בפועל כדאי שתדעו שזה לא לגמרי מומלץ, שכן התקנת מערכת אזעקה מקצועית תמיד תהיה טובה יותר. כדאי להזמין שירותי התקנה מקצועיים אלו גם לאור הסיבות הבאות:

  • ההתקנה מוצלחת ועמידה יותר
  • המערכת מנצלת את מלוא הפוטנציאל שלה
  • זה לוקח זמן וזה גם דורש כוח פיזי לא פעם

בנוסף, בדרך כלל שירותי התקנה כאלה לא באמת עולים הרבה, אז למה לנסות לחסוך אם אין בכך צורך?

המקום הנכון להזמנת שירותי התקנת מערכת אזעקה

בין אם אתם רוצים שיתקינו עבורכם מערכת אזעקה ובין אם אתם רוצים שיתקינו לכם מצלמות אבטחה במעגל סגור, חברת קומטק זו הבחירה הנכונה. החברה, שקיימת כבר לא מעט שנים וזמינה עבורכם תמיד במספר: 054-3133582 תוכל לשלוח אליכם את אחד מאנשי המקצוע הכי טובים שיש לה. זה אומר שלא משנה עד כמה המקום שבו אתם רוצים להתקין את מערכת האזעקה מורכב או מסובך, שכן בכל מקרה עם המומחים של חברה זו התוצאה תהיה טובה. בנוסף לכל אלה, כאן צפוי לכם גם שירות אדיב הכולל עמידה בלוח זמנים, אז למה לפנות לחברות אחרות ולשלם פי שניים על שירותי התקנה של מערכות אזעקה מסוגים שונים?

 

מי צריך כיום להתקין אזעקה? מסתבר כי זו הפכה למערכת האבטחה הנפוצה ביותר. התקנת מערכת אזעקה מקובלת כיום לא רק בקרב חברות, ארגונים עסקיים ומוסדות. רבים הם בעלי הבתים ואף בעלי הדירות שרוצים לשפר את תחושת הביטחון האישי. אם אתם שוקלים להתקין מערכת מסוג זה תגלו עניין בדברים הבאים.

התקנת מערכת אזעקה בעלת גלאים משוכללים

בכל מערכת שנועדה להזהיר מפני פריצה או מפני כניסה של גורם זר, דרך דלת, חלון או מרפסת, נדרשים גלאים. למעשה, הגלאים הם אחד המרכיבים החיוניים ביותר מכמה טעמים. ראשית, הם צריכים להיות רגישים מספיק כדי לדעת להבחין במישהו שמנסה לחדור פנימה. שנית, הם צריכים להיות לא רגישים מדי, על מנת לא לייצר אזעקות שווא כמעט בכל רגע. שלישית, צריך לפרוס אותם בצורה מקצועית. כחלק מההתקנה, איש המקצוע מתייחס לנתונים כגון גודל המבנה, האיומים השונים, נקודות תורפה כגון חלונות, גגות, מרפסות וכדומה. רק לאחר מכן, בהתאם לתקציב הלקוח, ניגשים לתכנון הפתרון הטוב ביותר ופריסת הגלאים. ולא לחינם אנו מציינים גלאים ברבים. כמעט בכל מערכת יותקנו לפחות שניים שלושה גלאים ולפעמים גם הרבה יותר מזה. הכל לצורך השגת אבטחה היקפית ראויה.

מה בדיוק מבצעים בהתקנה

בהתקנה של מערכת אזעקה פורסים את הגלאים במקומות המתאימים, אך זה לא הכל. בנוסף, מתקינים את מערך השליטה והבקרה, שכולל לחצני תפעול וכיבוי. בעזרת הלחצנים הללו מכבים את האזעקה, כאשר אין בה צורך (כאשר הגעתם הביתה או שנמצאים בעסק עובדים ולקוחות). בנוסף, בהתקנה מגדירים לאילו מכשירי טלפון תצא הודעה אוטומטית במידה והאזעקה תופעל. כך, גם אם אתם אינכם בבית, יהיה לכם חיווי לגבי מה שקורה אם מישהו מנסה להיכנס. בהתקנה מחברים צופרים או רמקולים, שפועלים במקרה של פריצה. זהו גם האמצעי שמעיר את בני הבית הישנים או מזמן את המאבטחים, על מנת שיוכלו להיערך, לקרוא למשטרה וכדומה.

דרושים לכם פתרונות אבטחה שאתם יכולים לסמוך עליהם. חברת קומטק הוותיקה, האמינה ובעלת המוניטין מספקת פתרונות ושירות ללא פשרות. בקרו באתר או צרו קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.